Tak trochu jinak

27. prosince 2013 v 8:44 | V.F.
,,To to uteklo." Říkám si pokaždé, když nahlédnu do kalendáře a v něm zbývá jen stránka do konce roku. Poslední dobou hodně často slyším věty tipu:,,Další rok bude lepší, než ten minulý, jiný." a ,, Novoroční předsevzetí.". A já si říkám v čem vlastně bude nastávající rok jiný? A předsevzetí. Viděla jsem spoustu lidí, kteří si na Nový rok řekli, že nebudou pít. Vydrželi to dva dny, maximálně týden, tak k čemu vlastně jsou? Možná jsem jen divná a nějakým záhadným způsobem to nechápu (nebylo by to poprvé Usmívající se)
No neměla bych vás příliš nudit svými úvahami a doměnkami. Téma týdne je přece rok 2013 a ne nadcházející rok 2014, který, jak pevně doufám, není ohrožen žádným smrtícím kalendářem jakékoliv kultury. Údajně měl dokonce být Ragnarok, dle Vikingů. Bylo to velmi zajímavé. Někdy mě tak napadá jestli to ti lidé nezveřejní jen proto, aby zvíšiy počet nakupujících lidí a ceny v obchodních domech. Nikdy by jste nevěřily, jak rychle byl před Májským koncem světa vyprodán tolaletní papír. To mě vede k úvaze, proč sakra papír? Proč ne voda a potraviny?
No nevím jestli jsem dokázala uspokojit vaše dušičky k tématu týdne. Asi moc ne. Příště rači napíšu další báseň. Tu alespoň dokáži směrovat k damému tématu, u volného textu je až příliš mnoho vedlejších faktorů, které mě nutí odtáčet se od tématu.
Každopádně bych vám všem chtěla popřát šťastný Nový rok a vše nejlepší v roce 2014. Ano. A jestli bude další konec světa, doporučuji vám včas koupit toaletní papír. Očividně to bude nedostatkové zpoží. No tak se mějte hezky, ti kdo mají prázdniny ať si je hezky užijou. A ti kdo ne tak ať se alespoň daří v práci.
Já mizím.
V.F.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama